Kiedy rozpocząć przygodę z logiką i matematyką?

Oferta » LOGIKA I PODSTAWY MATEMATYKI » Kiedy rozpocząć przygodę z logiką i matematyką?

Okres wczesnoszkolny, a więc dzieci w wieku 6-8lat, to najlepszy moment aby rozpocząć przygoodę z logiką i podstawami matematyki.

W tym okresie podczas zabawy i rozwiązywania zadań dziecko rozwija i doskonali wiele ważnych umiejętności, takich jak: spostrzegawczość, zdolność skupienia uwagi, czytanie ze zrozumieniem poleceń, analizowanie problemów, budowanie hipotez i ich weryfikacja, dedukcja i wyciąganie wniosków, dostrzeganie podobieństw, analogii i hierarchii, zdolność przewidywania oraz przejawianie własnej inicjatywy.